Przekaż 1%

Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali 1% podatku na cele statutowe Fundacji.

STYPENDIA

Do fundacji wpłynęły prośby o wsparcie finansowe stypendystów, którzy wygrali staże w renomowanych uczelniach zagranicznych. Fundacja zamierza wspomóc wybrane osoby w miarę swoich możliwości.

WIĘCEJ

PATRON FUNDACJI


Profesor Zwyczajny dr hab. Piotr Dobrowolski po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Wrocławskim, przyjął propozycję Dyrektora Instytutu Śląskiego w Katowicach zatrudnienia go w Instytucie w Pracowni Niemcoznawczej, co miało ogromny wpływ na jego zainteresowania naukowe problematykę niemiecką. 

WIĘCEJ


Fundacja Młodzi Twórcy im. prof. Piotra Dobrowolskiego 31 października 2012 roku uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego i jako taka może ubiegać się o pomoc w postaci przekazanego 1% podatku PIT. Ofiarowany jeden procent pozwoli nam na skuteczniejsze realizowanie naszych celów statutowych takich jak promocja i pomoc w organizowaniu projektów twórczych utalentowanych i niezamożnych dzieci oraz młodzieży. Jeśli uznają Państwo naszą działalność za ważną i godną poparcia prosimy o przekazanie 1% podatku, wypełniając formularz zeznania podatkowego - PIT, wpisując nazwę naszej Fundacji i numer KRS. Za każdy procent serdecznie dziękujemy.

Numer KRS: 0000355622

Nazwa fundacji: Fundacja Młodzi Twórcy im. prof. Piotra Dobrowolskiego.